| < Wrzesień 2017 > |
Pn Wt ¦r Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Zakładki:
Agrafki
Dzieci z pasj±
Ładne
Moje ulubione
Nasze podróże
Smacznie
Zamknięte
Zręcznie
Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Angel and Memorial tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie First Birthday tickers
adopt your own virtual pet!
Pisz swój dziennik w Internecie
życie rodzinne
¶roda, 15 lutego 2017
Piotru¶ i jego pierwsze razy

Z braku czasu uciekło nam ostatnio kilka pierwszych razów Piotrusia.

Po pierwsze jeszcze w grudniu wypadł mu pierwszy z±b i odwiedziła go wróżka zębuszka. W zamieszaniu pierwszego dnia nie trafiła do nas, ale na szczę¶cie szybko to nadrobiła. Piotru¶ był z tego bardzo dumny i jeszcze teraz, po dwóch miesi±cach, czasem co¶ opowiada, że np. nowy z±bek już się nauczył ładnie gryżć :-)

Po drugie na wyjeĽdzie około sylwestrowym Piotru¶ nauczył się pływać. Szkoda, że wujek Grze¶ nie miał podwodnej kamerki jak w zeszłym roku, bo Pio zrobił to bardzo obrazowo. Bawił się z wujkiem Grzesiem w pokazywanie sobie zagadek pod wod±, jedn± ręk± trzymał brzegu basenu, nurkował i pokazywał różne czynno¶ci, które wujek zgadywał, i tak na zmianę. W pewnym momencie pokazał strzelanie z łuku. Pu¶cił się brzegu basenu, wyci±gn±ł strzałę z kołacznu, napi±ł łuk i strzelił... i dopiero my mu powiedzieli¶my, że nawet nie zauważył, że nie potrzebuje się trzymać brzegu :-) I od tej pory jego ulubion± zabaw± było pływanie na odległo¶ć 1-2metrów, od brzegu do słupa i od słupa do brzegu. Jupi!

A po trzecie poszli¶my w weekend na łyżwy. Piotrusiowy drugi raz, bo w zeszłym roku już raz próbowali¶my, ale wtedy moje plecy nie wytrzymały wisz±cych na mnie 18kg... tym razem Pio ubrał łyżwy i pojechał :-) Przydały się godziny całe spędzona na rolkach (przepraszamy przy okazji s±siadów z dołu :-)) :-) 

Tagi: pio
12:30, kajka271 , Piotru¶
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 09 lutego 2017
:-)

Łobuzuj±c dzieci ubieraj± piżamki... Piotru¶ biega z goł± pup± więc wołam:

- Ubieraj piżamę bo zaraz pasem dostaniesz po tej pupie...

- Jakim pasem? Espace'm?

 

hehe, że też dzieci dzisiaj nie wiedz± co to dostać pasem :-)

-----

 

Chorobowa noc. M ¶pi na kanapie z gor±czk±, ja z Tomciem... w nocy przychodzi Ewa, z gor±czk± i kładzie się koło nas... chory Piotru¶ to choć spał koło mnie, a Ewa koło Tomcia :-(... potem przychodzi Piotru¶... nie ma już miejsca, ale kładę go na moim miejscu...

- A Ty mamu¶ gdzie się położysz?

- Nie wiem, nie ma dla mnie już miejsca...

- Może nadmuchasz sobie materacyk???

 

Dobre dziecko, prawda?

Zależy od punktu widzenia

Dzieci dzi¶ kończ± wcze¶niej, jakie¶ szkolenie kadry nauczycielskiej jest... no i o tej samej godzinie.

Ja my¶lę: O super, Grze¶ odbierze Ewcię i wróc± razem.

Grze¶ my¶li: O super, mama będzie odbierała Ewę to zabierze i mnie autem.

:-) 

¶roda, 01 lutego 2017
Tomcio - ¶michy chichy

Tagi: Tomcio
18:49, kajka271 , Tomi¶
Link Komentarze (1) »
wtorek, 31 stycznia 2017
Jasełka

W grudniu zaliczyli¶my tez podwójne jasełka. Dobrze, że Piotru¶ miał w tym roku przedstawienie jesienne i jasełek już nie robili :-) Za to teraz ma przedstawienie dla Dziadków, w którym gra gajowego, to przebranie pastuszka Grzesia będzie idealne :-)