Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Angel and Memorial tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers
adopt your own virtual pet!
Pisz swój dziennik w Internecie
życie rodzinne
Blog > Komentarze do wpisu
Tomcio - 5miesięcy

Umknął nam wpis z 4 miesięcy... jednak z 4ką dzieci czas jest na wagę złota i na komputer mi go czasem brakuje. Na 4 miesiące pamiętam, że T bardzo się starał przewrócić na brzuszek, brakowało mu dosłownie malutko... ale nie wyszło. Byli u nas wtedy Mia z Brunkiem więc zamieszania ogólnego było trochę, ale bardzo miło spędziliśmy ten  czas.

5cio miesięczny Tomcik umie już przewrócić się z brzuszka na plecy i w drugą stronę... ale każdy z tych ruchów zrobił ledwie kilka razy, więc trudno powiedzieć czy jest tej umiejętności świadomy :-) Mam wrażenie, że to raczej niechcący się udało :-) Zastanawia mnie także czy takie machanie rączkami, że np. wyciąga smoczek, albo odpycha inhalator, jest celowe? Czy on tylko ot tak macha czy robi to by pozbyć się smoka?

Na 4,5miesiąca byliśmy na szczepieniu. Tomcik ważył wtedy 6,5kg. Wtedy był zdrowy... ale kilka dni później rozszalały mu się jakieś kaszle i katary i teraz walczymy z łobuzami. Jak można się domyśleć inhalacje i inne kropelki nie są ulubionym zajęciem Tomcia.

Z niecierpliwością czekamy, a raczej pozostałe dzieci czekają, aż Tomcio zacznie jeść coś innego niż mamina pierś, a że T wyciąga czasem rączki do talerza, zdarzyło mu się raz dostać ziemniaczka pieczonego i kawałek batata... na razie zdziwił się i wypluł 'ciało obce':-)

No i najważniejsze. Od 2 dni Tomiś nie jest już najmłodszy w rodzinie. Ma malutkiego kuzyna Vincenta w Warszawie :-)))) Cieszymy się bardzo i gratulujemy cioci Adze, wujkowi Grzesiowi, Mii i Brunkowi :-)

sobota, 18 marca 2017, kajka271
Tagi: Tomcio

Polecane wpisy

  • Tomcik - 7 miesięcy

    Ups, miesiąc bez wpisu :-) sorry... A działo się, że hej... no ale dziś tematem wpisu jest Tomcik. Czas leci niesamowicie, ja już czuję oddech powrotu do pracy,

  • Tomcio - pół roczku

    Napisałam dłuuugaśny wpis... i go wcięło :-( więc teraz skrótowo. Waga - 7,7kg Zęby - 2 i chyba kolejne w drodze, bo marudzi niemiłosiernie i piąstki do buzi ła

  • Tomcio - śmichy chichy

Komentarze
Gość: ciotka, *.chem.pg.gda.pl
2017/03/23 13:31:39
Dawno Go nie widziałam,zmienił sie i urósł -pozdrawiam
-
2017/03/26 22:38:58
Jena! Przecież to Pio;-)